Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is történt már ilyen?

Veletek is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Valahogy annyira taszítónak éreztem ezt a sok sok dolgot amik manapság mennek a világban, hogy támadt egy ötletem. Arra gondoltam, hogy ha kilőnének az Űrbe mindennel amire valaha vágytam milyen jó lenne nekem.

Kaja, pia, zene, film, könyv, kisállatok, a legjobb számítógép és a legjobb játékok. Szabadság amennyit akarok és senkinek nem tartozok magyarázattal, senkinek nem kell megfelelnem és senkivel nem beszélhetek a földről. Ebben a nagy örömben hancúroztam mikor hirtelen a pokolban találtam magam. Kétségbe estem és féltem. Úgy folytogatott az érzés, mintha egy óriáskígyó tekeredett volna a nyakamra. Egy pillanat volt csak ez a képzeletbeli utazás és máris rémálommá vált. Percekig kalapált a szívem még. Megbántam magát az ötletet is és nem is értem, hogy gondolhattam ilyenre. Hálás vagyok amiért emberek közt élhetek és velük harcolhatok a problémáikkal. Lehet most dilisnek gondolsz de ez a te dolgod. Arra lennék kíváncsi, hogy mással is történt-e hasonló? Olyan mintha minden ellenszenvem ott hagytam volna a végtelenben és nem maradt más csak az öröm, hogy itt lehetek.



2018. márc. 18. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt ilyesmi, de érdekes, elgondolkodtató dolog. Arra én is gondoltam , milyen lenne mindenkitől távol élni, teljes visszavonultságban, élni, ahogy szeretnék, senkinek nem beszámolva semmiről, stb. De utána a pokolban találni magam-ez nekem új, ezt nem is értem.
2018. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!