Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez az értés? Próbált...

Miért van ez az értés? Próbáltam mar ellene tenni de semmi nem hatott.

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy nagyon sokszor van egy nap hangulatingadozasom, amikor iskolába kell menni vagy csak arra gondolok hogy iskola van nem sokra akkor a gyomrom osszeszorul bármi mast csinálnék csak oda nem akarok menni, és annyira rossz érzés igazából le seb tudom írni hogy milyen. És meg elég sok van hatra ebbe a suliba mert meg csak most vagyok 11.-es. Van meg olyan aki ugyan így érez mint én? Tudtok rá valami megoldást? Néha mar azzal vigasztalom magam mert annyira rosszul vagyok, hogy inkább beveszek valami gyógyszert fekszek par napot a korhazba jo esetbe, aztán majd lesz valami. Egyébként 17/L nagyon megköszönnék minden választ.

2018. ápr. 6. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, szimplán stresszelsz a suli miatt, nem a világ vége, bele kell törődnöd, hogy ezt ki kell járni, ez van, menj be a barátaid miatt, menj be a kedvenc tantárgyad miatt, a többit túl kell élni. Ugyan ez volt velem is. Próbáld felfogni egy jó dolognak. Most 23 éves vagyok egész jó kedvvel megyek melóba, villanyszerelő vagyok, jó fej kollégákkal, egész nap röhögünk, mégis bármit megtennék, hogy újra iskolás legyek, ott legyenek az akkori haverjaim és csak a suli miatt stresszeljek.
2018. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ megpróbálom megfogadni a tanácsodat.
2018. ápr. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!