Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék az előítéletek...

Mit tehetnék az előítéletek ellen?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy valamiért velem szemben mindenki előítéletes. Valamiért első látásra azt hiszik rólam, hogy beképzelt, nagyképű stb vagyok. :( Egyik barátnőm szerint azért, mert "komoly és csinos" vagyok. El kezdtem járni karatére, és az edzőm is olyan szkeptikus velem szemben... mármint meglepődött azon, hogy milyen erősen rúgok stb mert szerintem szt hitte rám, hogy Barbie baba vagyok. Pedig nem is öltözködök úgy, meg semmi, a ruhatáram elég konzervatív, az önbizalmam meg a béka s*gge alatt van. Tehát szeretnék bizonyítani az edzőmnek, de nem megy :( A múltkor is már véraláfutásos lett az öklöm a sok ütéstől. :( Szeretném legyőzni az előítéleteket az edzőmmel és úgy általában bárkivel szemben. A válaszokat előre köszönöm. ;)

2018. ápr. 11. 21:34
 1/1 Mádár0218 ***** válasza:

Hogyan győzd le a rólad kialakult előítéleteket röviden:


- szard le


Igen mondani könnyű, és nincs semmi guide ahoz, hogy pontosan ezt miként kell csinálni, mert magadtól kell rájönni.


Ha leszarod az előítéleteket és csinálod ugyan úgy a dolgaidat, akkor majd egyszer rájönnek, hogy na őt, őt ott nagyon rosszul ítélem meg.


De persze ne vidd túlzásba se a leszaromságot mert vannak olyan gondok amiket nagyon nem kéne -tapasztalat-


Sok sikert! :D


19/F

2018. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!