Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a naplóírásról,...

Mit gondoltok a naplóírásról, mint hobbiról? Van, akinek segített valamilyen módon?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek naplót írni, számomra rengeteg inspirációt ad az íráshoz, ha összegyűjthetem valahova az élményeimet, érzéseimet. Kíváncsi vagyok, nálatok milyen szerepet játszik a napló az életetekben. =)

2018. ápr. 13. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindennap írok, terápiás célja van, illetve a gondolataimat, jó élményeimet rögzítem.
2018. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sketchbook jött be, inkább rajzolok mint írok :)
2018. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha jól érzed ettől magad, az nagyon jó! Ha pedig jól tudsz fogalmazni, "olvasmányos" lesz, akkor majd egyszer másoknak is örömet okozhatsz. Írjál csak...

Sok sikert hozzá!!!

2018. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én régebben írtam és jó visszaolvasni a mindennapjaimat, akkori problémáimat. Visszagondolva kiegyensúlyozottabb voltam akkor mint most. Lehet, mert kiírtam magamból a dolgokat, nem pedig magamban tartottam mint most.
2018. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ez a naplóról szól, szerintem leírja miért lehet jó egy napló :)

[link]

2018. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, érdekes gondolatok :)
2018. máj. 14. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!