Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés
s3gg nevű felhasználó kérdése:

Hallott már valaki olyanról, hogy egy ember kirázza a nadrágszárából a fingot?

Olyasmi csíny ez is, mint amikor az idős bácsik meghuzatják a kisujjukat valakivel, csak itt arról van szó, hog a szellentés után az elkövető az egyik lábát megrázva árasztja el a környezetét a gázszaggal. Kiskoromban vidéken láttam, hallottam ezt, de a fővárosban egyik ismerősöm sem hiszi a létezését. Segítsetek bizonyítani az igazam!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Urban Legend, vidéki élet, Igazságot, kirázás

ápr. 17. 12:25  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem tudok megalkudni egy átlagos élettel? Miért nem tudom elfogadni az életemet úgy, ahogy van és csak úgy élni, mint a többiek?
Hogy lehet az ember híres? Milyen egyszerűségből lehet pénzt keresni?
Lehetséges olyan hogy egy ember ne társas lények szülessen?
"Amikor Isten az embert megteremtette, maga is elcsodálkozott. Azt mondta: úgy alkottam, hogy testében is szellemi legyen s íme testivé lett szellemében is. ' Jelentése?
Hány köbcentiméter egy átlagos ember?
Van értelme az ember életének ha nem tudja elérni az álmait?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu