Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érzett már így valaki?

Érzett már így valaki?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok...valamiért olyan érzésem van mintha depresszios lennék... Lehet hogy ez még nem az, csak kezd hasonlítani rá(és remélem,hogy így is van),de az az igazság tanácstalan vagyok...Alvás zavarokkal is küzdök és mostanában nincs kedvem se semmihez se senkihez... nagyon gyakran érzem azt,hogy ELEGEM VAN! (De úgy mindenből!) Sokszor játszadosztam el a gondolatta,hogy hogyan öljem meg magam... Szeretném leszögezni nekem ilyen még SOHA az életben nem jutott még az eszembe... Alig vannak olyan emberek akihez fordulhatnék... Ha el is kezdem nekik mondani,hogy mit érzek vagy nem hallgatnak végig vagy egyáltalán nem veszik komolyan, hanem csak legyintenek rá ,hogy "ugyan ne hülyéskedj már." (utóbbiba bele tartoznak a szüleim is...) És ettől egyre jobban azt érzem, hogy egyedül vagyok és nem számíthatok senkire... Bár azért ebbe egy kicsit én is közrejátszom, mert én sem merek mindig megnyílni...talán mert attól félek,hogy mit gondolnak mások... Az az igazság, hogy szerintem sohasem az öngyilkosság a végső megoldás és én hiszek abban, hogy mindig van más út és sosincs késő segítséget kérni...ha nem is gyógyul be teljesen a seb, de legalább MEG KELL PRÓBÁLNI... És mégis itt tartok... Én, akit sohasem bántottak, akinek nagyágyból mindene meg van amire szüksége van... Teljesen tanácstalan vagyok... Még magam sem tudom,hogy mitől és miért érzem ezt... Miközben tudom,hogy SOHA NEM TUDNÁM MEGTENNI, hogy véget vessek életemnek... Ha van BÁRKI aki érzet már így vagy hasonlóan, És látja ezt, ATTÓL KÉREM, HOGY ADJON TANÁCSOKAT,HOGY Ő HOGY JUTOTT TÚL EZEN mert én már tényleg úgy érzem, hogy nem bírom tovább.


14/L



2018. ápr. 19. 16:59
 1/6 anonim válasza:

Szia, eszedbe se jusson semmilyen öngyilkosság!!! Az életed nem egy számitogépes játék amit bármikor ujrakezdhetsz amikor meghalsz!!! Fiatal vagy élvezd az életet, keresd társaságot. Sokszor az egyedüllét ami sokmindenkit befeléfordit önmagába. Sokszor egy barát vagy akár egy sport is könnyen ki tud rántani a depressziobol. Tereld el a gondolataidat a negativ dolgoktol! Tuzz ki célokat magad elé, probálj mindent pozitivan felfogni.

Nekem is voltak pár éve ilyen gondolataim de szerencsére már csak a mult.

2018. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Olvasd el Eckhart Tolle A most hatalma c. könyvet.

A könyv írója álmatlansággal kűzdött és az öngyilkosságot fontolgatta, ma pedig a világ egyik legnagyobb spirituális tanítója és millióknak segitett már csupán azzal hogy elolvasták a könyvét, amiben leírja mi történt vele és mire ébredt rá a nagy lelki nyomás alatt. Itt a könyv linkje, ha a hangoskönyv érdekel akkor írj rám privátban és elküldöm.


[link]

2018. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csatlakozom a 2#.hez,csak még annyit hogy olvasd el még Tollétól az Új Föld-et is, és ha átgondolod (pláne ha alkalmazod) az abban foglaltakat, bizony megváltozik az életed :)
2018. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom viszonylag régen volt már ez a kérdés ,de köszönöm a válaszokat! És természetesen a privát üzenetben küldötteknek is a segítségüket vagy csak a beszélgetést... Mostanra még mindig úgy érzem mintha egyedül lenék és továbbra se hallgat meg senki... pláne ,hogy több negatív és egy nagy dolog is történt velem (amit most inkább nem mesélnék el mert hosszú) ami jelenleg nagyon padlóra tett...De attól még a segítő kész emberek akik TI vagytok,szóval csak nagyon köszönöm a tanácsokat segítségeteket... :) Amint láthatjátok még itt vagyok élek létezem szóval nem történt meg a legnagyobb baj...
2018. aug. 25. 01:46
 5/6 anonim válasza:
#3 vagyok:Örülök hogy rendben vagy..Nem is gondolnád milyen sokan éreztek már így mint te,akár csak ha itt rákeresel.Azért ha gondod van inkább írj ide mintsem hülyeséget csinálj...Addig is lazulj és érezd jól magad.
2018. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy vagy?
2021. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!