Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elmenjek egy pszichológuskhoz?

Elmenjek egy pszichológuskhoz?

Figyelt kérdés
Nagyjából annyi, hogy nagyon régóta érzem,vagyis tudom,hogy meleg vagyok,de a környezetem miatt nem vállalhatom fel magam,van egy elég jó és biztos állásom,meg egy srác,akinek minden szívfájdalmát meghallgatom,szülei nem rég meghaltak,barátnője kikosarazta és egyéb dolgok,bele vagyok esve kegyetlenül, de full hetero és nemtudom elfelejteni kb 2 éve,próbáltam ismerkedni,volt,hogy visszaléptem,volt,hogy nem.Tehát mindent próbáltam már,hogy ne kötődjek ennyire hozzá,de nem megy.. Közben én is tanulok, dolgozok, semmire nincs időm, de ha neki kell valami rögtön ugrok, viszont max havi 1-2 alkalommal megyünk el valamerre, akkor is társaságba (az egész társaságot rühellem,csak miatta megyek). Ez a "rajongás/szerelem" elég beteges már szerintem is, illetve eléggé idegörlő munkám van(buta emberekkel kell foglalkozzak).Osztálytársam volt v srác egyébként,5 évet húztunk le együtt. Szerintetek, hogy tudnám elfelejteni,vagy feldolgozni a dolgokat? Esetleg pszichológushoz kellene elmennem?Köszi a válaszokat előre is.

2018. ápr. 29. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen szakítsd meg vele a kapcsolatot, vagy "építsd le" és kezdj új életet. Akár az is lehetne, hogy külföldön újrakezded, elvégre a munkádat sem szereted. Akkor ott nyugodtan felvállalhatnád, hogy meleg vagy, új emberekkel ismerkedhetnél és ezzel a sráccal sem tudnál találkozni.
2018. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
annyi a probléma,hogy én még itthon szeretnék tanulni,és konkrétan magyar témában (külföldön nem lehet vele elhelyezkedni) és ha minden jólmegy fel is vesznek egyetemre,erre készülök 3 éve,a munkám végülis szeretem,jó emberekkel vagyok körülvéve,csak sok ideget nyelünk,de mindenhol ez van,ezt tekintve nincs tévképzetem,fizetés is magasabb, mint az átlag,igazából én sem tudom mit kellene tennem,egyszerűen zsákutcában vagyok és nemtudom merre kéne mozdulnom
2018. ápr. 29. 22:20
 3/3 MegmondókapitányNo.1 válasza:
Az a bajod hogy full meleg vagy, ha majd egyszer rájössz hogy mire való ami a két lábad között van, akkor talán nem lesznek ilyen gondjaid.
2018. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!