Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mit tegyek? Minden lent!

Most mit tegyek? Minden lent!

Figyelt kérdés
Én alapból egy nagyon pozitív személyiség vagyok,és kissé hiperaktív.Ellentétben a barátnőm aki pesszmista és negatív a hangulatával sokszor lehúz,valamint szerinte hülye vagyok(??) hogyha mindent pozitívan nézek,ő antiszociális is plus anorexiás (és NEM depressziós) és mégis a fele osztály szerint én vagyok a hülye mert hülyeség így nézni mindent mert egyszer úgy is meghalunk,a fiúk is ennek a lánynak a társaságát keresik,miért? 15/L

2018. ápr. 30. 19:38
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem vagy hülye...nem nagyon tudsz mit tenni, szerintem próbáld meg hanyagolni ennek a lánynak a társaságát, ha már úgy érzed, hogy nagyon lehúz.
2018. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azok az emberek akik beálltak a sorba, sokkal inkább keresik a hozzájuk hasonló másolatok társaságát, mint az egyéniségekét, mert az egyéniségekkel nem tudnak azonosulni.
2018. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mr.Rigo válasza:
Nézz körül hogy a környékeden milyen egyesületek, sportklubok, önkéntes lehetőségek vannak, és töltsd hasznosan az idődet. Meglátod érdekes embereket ismersz meg, akik ugyancsak aktívak. Ezáltal sok igazi élettapasztalatot és ismerőst szerzel, akik könnyebbé teszik az életed. Emellett ha mag tudod oldani tanulj nyelvet-kultúrát. olvass könyveket, filmeket, mert azok között is sok hasznos van. Én például összegyűjtöttem a kedvenc elgondoltató történetet ide: [link]
2018. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!