Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, h mondjuk...

Miért van az, h mondjuk rágondolok valakire és őt aznap teljesen random helyen és időben látom, találkozok vele miután rágondoltam? :O

Figyelt kérdés
Van egy csajszi, megyek kocsival és mindig benéz a kocsiba és én is mindig megnézem őt, nem tudom ki lehet ( még ). Még egy szót sem váltottunk egymással, de mégis érzi az ember azt a bizonyos vonzódást. Reggel mielőtt még kinyitottam volna a szemem rágondoltam és valahogyan éreztem azt, majdhogynem biztos voltam benne, h ma is látni fogom. A gondolatom el is illant megreggeliztem stb, aztán bicajra pattantam és BÁMM RANDOM TÁLYM RANDOM PLACE és megint ott a csajsziii, ilyen nincs ez komolyan mondom ha valaki azt mondja ez véletlen lefosom a bokám.

2018. máj. 1. 11:36
 1/1 anonim válasza:

1.Vonzas torvenye

2.lehet elozo eletetben ismerted (dezsavu erzes)

Keresd meg es beszelgess vele:)

Nekem sincs jobb otletemXD

Bar regen nekem is volt ilyen anno mikor 9es lettem es ismerkedni kellett es ott egyik emberbol ugy olvastam belole mint egy nyitott konyv es tok olyan mintha ismernem de azelott sose talalkoztunk, olyanra gondolok hogy mit szeret csinalni szabadidejeben stb. Elsonek szegeny beparazott tolem hogy tudok rola ennyi mindentXDDDDDDDD

Remelem segitettem:3

2018. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!