Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írtok olyan eseteket/helyzetek...

Írtok olyan eseteket/helyzeteket amikor férfi szomorúságtól sír?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs meg a megfelelő anyagi helyzete

Nem kapja meg a diplomát

Nem kapja meg a kiszemeltjét

Meghal a szerette

2018. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számtalan okból sírhat egy férfi is, de mivel az emberek nem egyformák, ezek az okok is eltérőek.
2018. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen kérdésektől.
2018. máj. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idős korban a férfi is gyakrabban elérzékenyül: ha meghall egy régi dallamot, ami emlékezteti valamire, egy szomorú (nem szerelmes) filmen, akár egy előkerült régi fényképen is...
2018. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Bibliai példa: Dávid ellen föllázadt az egyik fia, Absolon. Dávid legyőzte őt, és a fiú meghalt a csatában.

"A király megrendült, és sírva ment föl a kapu fölötti helyiségbe. Miközben ment, ezt mondogatta: Fiam, Absolon! Fiam, fiam, Absolon! Bárcsak én haltam volna meg helyetted, fiam, fiam, Absolon!" (2Sámuel 19:1) Dávid király tipikusan egy nagyon érzékeny férfi volt.

2018. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kokohoho ***** válasza:
Ez erősen alkati kérdés,,,, van aki kiborul azon is, ha kicsit erélyesen rászólnak és van aki az édesanyja temetésén sem! Sajnos én az utóbbiakhoz tartozom, pedig biztos megkönnyebülést hozna néha egy kiadós sírás!
2018. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lupati válasza:
Most anyák napján.Szüleimet hiányoltam akik már nem élnek...F50
2018. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!