Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hónaljszőr ilyen korán?

Hónaljszőr ilyen korán?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve elkezdtem pelyhesedni, most viszont már kicsit nagyobb hónajlszőrőm van. Eléggé zavar, nem is merek ujjatlant hordani... Emellett a karom és a lábam is tiszta szőr, ráadásul már elég nagy szőrőm lett ott lent is (fanszőrzet). Viszont nem menstruálok.

2018. máj. 10. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy kis habot, meg egy borotvát és negyed óra alatt megszabadulsz a hónaljszőrtől. A többivel egyelőre ne törődj! :)
2018. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy 11/L
2018. máj. 10. 20:28
 3/7 anonim válasza:
100%
Nincs az olyan korán, hidd el!😉 Már beléptél a serdülő korba, ilyenkor ez teljesen természetes! :) De ha már ennyire szőrösödsz ideje felkészülnöd az első menstruációdra is, sosem lehet tudni. Én azt tanácsolom tegyél a táskádba 1-2 betétet, és akkor biztosan nem ér váratlan meglepetés! :) 14/l
2018. máj. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném, hogy megjönne, mert magas vagyok és elég vékony. De köszönöm az értelmes, és kultúrált választ.
2018. máj. 11. 06:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is magas voltam és vékony, mégis megjött 11 évesen, szóval készülj fel.
2018. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat, en tenyleg nem hinnem
2018. máj. 11. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen korán kellett elkezdenem a szőrtelenítést.11 évesen tiszta szőr volt a lábam,karom,volt hónalj és jelentős intimszőröm is. Nyárra leborotváltam mindenhonnan.13l.
2018. máj. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!