Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám élvezni az új...

Bit123bit kérdése:

Hogyan tudnám élvezni az új dolgokat?

Figyelt kérdés
Mármint itt most arra gondolok hogy ha szembe kell néznem egy teljesen új dologgal (Pl új munkahely, vagy olyan dolgok amiket még nem csináltam) akkor egyszerűen lefagyok, és szinte megőrülök lelkileg. Normális emberek ilyenkor csak maximum kicsit, vagy nagyon izgulnak, ami teljesen normális, sőt szerintem ha izgul valaki valami új elött az még jó is. Viszont engem egy kis új dolog is földre tud tenni, mivel mikor tudom hogy szembe kell néznem valami új dologgal akkor gyakran izzadok, a pulzusom az egekbe megy, pánikrohamaim vannak, és szédülök..stb. Sokszor mikor egy adott napra megígérek valamit ami számomra új, azt a megigért nap elött hamar le mondom, mivel elég egy-két napnak eltelni, és máris katasztrófaként élem meg a napjaimat, hányinger, alvászavar, zavaros ijesztő álmok ami csak még rosszabbá teszi a helyzetet.. Stb.. Szóval most teljesen bizonytalan vagyok, és nem tudom hogy ezen a kínzó szorongáson hogyan tudnék túllépni. Próbáltam sok mindent ami segíthet, de azt vettem észre hogy rosszabb lett. Nem hiszem hogy izgulok, vagy ha igen akkor ez már túlizgulás ami már nem igazán egészséges. Esetleg valaki van hasonló helyzetben?
2018. máj. 13. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:
egyszer túlleszel azon is, aztán élvezd azt hogy vége!
2018. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!