Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A speed okoz fizikai függőséget?

A speed okoz fizikai függőséget?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és életemben kétszer próbáltam a speedet és őszintén szólva nagyon tetszett minden amit okozott velem. Másnap persze enni nem tudtam, depressziós hangulatom volt, éreztem a kialvatlanság tüneteit. Túléltem nem volt nagyon para. Arra lennék kíváncsi, hogy utoljára szilveszterkor használtam, és azóta "sóvárgok" utána. Örülnék tapasztaltak véleményére, élményeire, esetleg akik hozzábbértőek ezzel kapcsolatban, hogy fizikai vagy lelki függőséget okoz-e a cucc.

2018. máj. 13. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy okoz, de nem olyan vészes mint a heroin. Főleg egy-két adag nem, szerintem benne van a kérdésedben a válasz, valamilyen lelki függőség lehet, valószínű a helyzet, vagy a társaság váltja ki nem is nagyon a cucc. Vagy azt az érzést kívánod vissza?

Vannak emberek, akik különösen érzékenyek a függőségekre, és ha 2 után ilyen problémáid vannak, akkor ha kicsit jobban ráállsz sosem jössz le róla :(

szerencse én nem ilyen vagyok, de látok magam körül embereket, akik nem tudnak a függőséggel küzdeni...

2018. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én ilyen vagyok, a cigire is nagyon könnyen rászoktam, füvezni is nagyon gyakran szoktam :/ talán annyi pozitívumot látok az egészben, hogy ha nem jutok hozzá egyáltalán nem okoz nekem meg bennem feszültséget. A speeddel is így vagyok, igazából csak újra átélném azt az érzést
2018. máj. 13. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Válaszd az életet, amíg még tudsz választani!
2018. máj. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Függő vagy!


SPEEDET MINDENKINEK!:D

2018. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Amit leírsz,a tipikus példája a függőség eshetőségére...Természetesen nem fizikai(ahogy leírtad is),hanem a vágy,hogy újra átéld azt az érzést...Kérlek ne ess bele ebbe a hibába,mert sajnos komoly problémáid lehetnek(anyagi,fizikális),ráadásul ha egy idő után nem lesz elég ez az érzés,keresel másik szert,ami még durvább lehet...KÉRLEK NE DROGOZZ!( a fű nem drog ;) )
2018. máj. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
A fű drog. Pszichoaktív szernek lehet nevezni minden olyan kémiai anyagot, amely a központi idegrendszeren fejti ki hatását, és változásokat idéz elő. A természeted kedves kérdező olyan személyiségre utal, akiből könnyen függő lesz. Ezt vagy megtanulod kezelni, vagy elkerülöd, a te döntésed. De jelzem, mindkét úthoz akaraterő kell, hogy ne csússz le.
2018. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki ismeri a 'drog' szó jelentését!

Mert sokan nincsenek tisztában vele...

Én eddig füvet és kristályt toltam, a fű 'hatott', a kristály nem. Mindkettő abszolút hanyagolható az én szempontomból. Bár én cigizek már egy éve, de nem szoktam rá (aki kicsit jártasabb az ilyen témákban érti mire gondolok).

Hogy milyen szer milyen függőséget okoz nem tudom, nem vagyok sem kémikus, sem biológus, sem pszihológus.


Hogy mivel tudod leküzdeni a sóvárgást csak te tudhatod igazán..

2018. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!