Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kóros cukorfüggő vagyok mit...

Kóros cukorfüggő vagyok mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szeretném minimálisra csökkenteni a szervezetembe vitt cukor mennyiségét de sosem sikerül igazán. Többször előfordult már, hogy nem ettem cukros ételt egy-két hétig de aztán újra visszaszoktam rá. Hogyan tudnék végleg lemondani róla?

2018. máj. 13. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Akaraterőn kivül más megoldás nincs :(
2018. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak édesszájú emberek. Ha nem vagy kövér akkor nincs ezzel különösebb baj. Régebben én is több palacsintát, mákostésztát, csokoládét ettem mint rendes ételt. Aztán valahol olvastam, hogy az édesség kívánása sok esetben 'C" vitaminnal csillapítható. Dohányosként pedig több a

szervezet "C" vitamin igénye. Kipróbáltam, nekem bevált. Azóta mindennap eszem a C vitamint.

Létezhet ennél bonyolultabb oka is, de azt kivizsgálással tudják kideríteni. Szerintem először próbáld ki a C vitamint

2018. máj. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
végleg sehogy. de válogass, ne egyél meg akármit!
2018. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél inkább szexfüggő!:D
2018. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!