Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Választanátok fiú kisállatot...

Választanátok fiú kisállatot (kutyát, macskát)?

Figyelt kérdés

Lehet fura kérdésnek tűnik így elsőre.

Nagyon szeretem az állatokat, de a hím állatoktól mindig is idegenkedtem. Macskám volt már több is, de mindig is lányt akartam, és kutyából sem kéne fiú, méghozzá azért, mert látszik a nemi szervük. És nagyon idegenkedek tőle.

Főleg rövidszőrű kutyáknál, akiknél nagyon látszik.


Más állatokra is vonatkozik ez, pl járok lovagolni, és emiatt szintén a kancákat részesítem előnyben.



Nem vagyok amúgy férfigyűlölő, semmi bajom a férfiakkal sem, szóval nem ilyesmiről van szó. De a nemi szervüket undorítónak tartom és ez az állatokra is vonatkozik sajnos.


Normális ez? Nyugtassatok meg, hogy más is így van ezzel.


23/N


2018. máj. 18. 13:36
 1/5 anonim válasza:
Na várjál...És ha lesz egy fiad? Mindegy milyen úton de tegyük fel hogy csak fiad lehet. Tőle is undorodni fogsz?
2018. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Állatoknál nekem mindegy. A macskám azért hím,mert anyukámék már térdig jàrnak a kismacskákban a nősténymacska miatt,én meg nem tudom elosztogatni a kismacskákat,mert Bp-n lakom,a legtöbb ismerősöm panelban lakik. A kutyám talált kutya,hím ő is. Lóból szerintem én is kancát vàlasztanék,amikor a csődöröknek megnő fél méter hosszúra,olyankor még a heteró barátnőim,akik lovagolnak sem akarnak felülni rájuk,szerintük is undorító. De alapvetően mindkét nemet képviselő állatokat szeretek.


De ez az én véleményem,attől még normális ha te másképp érzel. Ugyanolyan mint ha valaki pl. a hüllőktől undorodik.

2018. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt amúgy a leszbikus kategóriába tettem, mert elsősorban leszbikus lányokhoz szólt a kérdésem, csak átrakták.. De nem baj, amúgy válaszolhat mindenki.
2018. máj. 18. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél medvét, annak nem látszik.
2018. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maine Coon ha macskuszt akarsz.
2018. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!