Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem sikerül semmi?

Miért nem sikerül semmi?

Figyelt kérdés
Lehet h panaszkodás lesz, de úgy érzem semmi nem úgy alakul ahogy kéne. 23 éves vagyok most diplomáztam gazdaságinformatikusként. Folyamatosan melót keresek, de másfél hónapja semmi nem jön össze, barátnőm sincs, barátaim sincsenek igazán. Folyamatosan próbálok melót szerezni, egyre jobb lenni, fejlődni, de nem látom semmi értelmét az életnek, semmi se érdekel olyan mélyen. Ráadásul nemcsak hogy nyomasztanak ezek a dolgok(legfőképp a meló egyszer) még minden szinte most romlik el amikor nincs bevételem.

2018. máj. 20. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem találsz programozásban munkát? Hol keresel?
2018. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem mindig bejött nehéz helyzetekben is: Egy csendes szobában feküdj le az ágyra ahol senki és semmi nem zavar és merülj teljes nyugalomba. A kipihent agy meg fogja találni a legjobb megoldást még a lehetetlennek látszó problémára is. Az ellenkezője is igaz, vagyis akkor nem szokott semmi összejönni ha rohanó életet élek.


"A legnagyobb történések nem életünk leghangosabb, hanem annak legcsöndesebb órái."

(Friedrich Nietzsche)

2018. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Talán nem egy szaros papír megszerzésén kellett volna fáradoznod, hanem inkább élned kellett volna. Majd rájössz erre utolsó perceidben!
2018. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másfél hónap annyira nem nagy idő,kitartás, majd találsz! az én párom 3! évig nem tudott elhelyezkedni. Valóban nem egyszerű pénz és mindennapos értelmes elfoglaltság nélkül. Keresgélj olyan munkák között, amit el tudsz végezni, de nem a szakmád.


Sajnos, a mai világban nehéz tartalmas , megbízható emberi kapcsolatot kialakítani. Hogy min múlhat ez a Te esetedben, nem tudom megítélni, ráadásul más generáció vagy, valószínűleg tanácsot sem tudok adni.Illetve csak a szokásos közhelyeket :) Nővérem szokta mondani, hogy 3 rossz után jön legalább 3 jó!


Ne zárkózz be, ha valaki elhív bárhová, menj el...


Néha kell is panaszkodni, nyugi ezzel sokan így vannak.

2018. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!