Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vonzódnak az INFP-k az...

Miért vonzódnak az INFP-k az oroszokhoz?

Figyelt kérdés
Van két INFP ismerősöm, akik bár eléggé eltérnek egymástól, van néhány közös vonásuk. (Tudjátok, a típusokon belül sem egyforma két ember) Az egyik ilyen, hogy teljesen bele vannak zúgva az orosz kultúrába, oroszul akarnak tanulni, a huszadik század orosz történelméért is meg vannak húzatva és rajonganak Oroszországért. Ti tapasztaltatok hasonlót? Ez valami INFP-s vonás lenne? Ha igen, miért van ez? Az oroszokat általában a kegyetlenséggel és az erőszakkal kötjük össze, az INFP-k viszont a világ jóságáról álmodoznak folyton, és ha azt látják, hogy leütök egy bogarat vagy becsapom az ajtót hetekig letargiába esnek.

2018. máj. 22. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
INFP vagyok, de nem érdeklődöm az oroszok iránt. Szerintem ennek semmi köze egymáshoz.
2018. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 18/F 17cm válasza:
55%
miaz az infb
2018. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az INFP-k egy részét érdeklik a sötét, elvontabb dolgok (volt egy kimutatás, miszerint például a legtöbb gót egyén az INFP-k közül kerül ki), az oroszok kultúrájának van egyfajta misztikuma, ami az ilyen témákra vevő INFP-ket egyszerűen vonzza. Egy külön világ, teljesen máshogyan működnek náluk a dolgunk, mint nálunk, kicsit kiszakadnak vele a valóságból.
2018. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
INFP vagyok, gyűlölök mindent ami orosz a kúltúrájukat a viselkedésüket. Ez szerintem csak olyan, hogy miért fehér minden INFP csak mert 2 fehér bőrű INFP ismerősöd van attól még nem azok :D
2018. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mondjuk én ambivert INFP vagyok (51% I, 49% E), de engem inkább csak az irodalmi része érdekel az orosz kultúrának. :) Színházi darabban illetve könyv verzióban is a kulturális igényeimet szeretem nehezebb darabokkal kielégíteni. Oroszok meg abban elég jók. ^.^

Érdekes komolyzenei téren nekem viszont már az orosz stílust képviselő zeneszerzők nem jönnek már be annyira. Német vonalat jobban szeretem. (Bach az isten! xD)


Fentebb írtatok, hogy a sötétebb témákat szeretik az INFP-k. Ez totál igaz rám. xD Imádom a lélektani, horror, posztapok témákat feldolgozó könyveket/filmeket is. :)

2018. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
INFP vagyok és engem is érdekel valahol ez a világ. Mármint, ha megkérdezne valaki, nem ez lenne az első számú kultúra, amit mondanék, de a top 5-ben ott lenne. Van benne valami végtelenűl misztikus és egyben romantikus. Valami kegyetlen szépség és rideg valóság. Nem is tudom. A lényeg, hogy szerintem az eszement álmodozás és idealizmus a kulcs. És hogy furcsa és titokzatos. Ha valamit nem ismersz jól a képzeleteddel kel kitöltened. Van bármi ami jobban felcsigáz egy álmodozót ennél? Nem hiszem:D
2018. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aaa de jókat írtatok!! Én is INFP vagyok és épp oroszul tanulok 😅 És ebben a sötét, misztikus dologban is lehet valami, mert eléggé odavagyok a dark/goth szubkultúráért. És tényleg van valami ilyesmi az oroszban..
2018. okt. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kini :)) ***** válasza:
Az introvertált intuitívaktól nem áll távol ez a fajta "elvontkodás". Úgy értem, a nem szokványos, mások számára abszolút nem érdekfeszítő dolgokért való rajongás. Általában van egy - két témájuk, amit időt és energiát nem sajnálva tanulmányoznak.
2018. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és mi a helyzet az INFJ-kel?
2018. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én azzal magyaráztam, hogy negyedrészt orosz vagyok. De ez csak 30 éves korom után derült ki, és már előtte is vonzódtam hozzájuk. Talán más is van a háttérben? Amúgy az oroszok a közkeletű sztereotípia szerint ilyen melankóliára hajló típusok, ez passzol az INFP-vel, talán ezért. Az orosz nők gyönyörűek, talán ezért? Az orosz irodalom is bejön. Meg én hányok Nyugat-Európától, az oroszok egyfajta alternatívát képeznek gondolkodásmódban.
2020. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!