Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mitcsinaljak?

Szerintetek mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel 10 eve legjobb baratnok vagyunk (raadasul osztalytarsak is) de tobb mint fel eve mar nem vagyunk olyan jo viszonyba mint az elott. Decemberbe kavart egy fiuval de semmi olyan nm tortent kozottuk. Nos egy hete elhivott buliba es azota folyamatosan beszelgetunk es mondta hogy regebb ota bejovok neki es hogy kezd irantam erezni valamit, lehet hogy en is. Baratnom miatt hanyagolnom kene a fiut? Lelkiismeretfurdalasom van az egesz miatt de viszont barki akit errol megkerdeztem azt mondtak hogy szerintuk jojjek ossze a fiuval. Szerintetek? Negativ komentet nem kerek koszonom

2018. máj. 26. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne jöhetnél össze vele? Ha csak egyszerű kavarás volt, akkor nyilván nem voltak érzelmek, tehát nem tudod mivel megsérteni őt. De egyébként sem biztos, hogy az ő érdekeit kellene nézned, ha már fél éve nem vagytok jóban.
2018. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól, hogy semmi olyan nem történt, ez a fiú a barátnőd számára lehet fontos. Nézd én csak annyit tudok, hogy nálunk pasiknál ez nem illik, általában a barát ex barátnője tabu.

Ezt pedig a saját bőrén tapasztalja meg az ember. Volt hogy egy barátom nem szólt egy darabig hozzám, amikor elmondtam neki, hogy egy lány akivel „kavart” el akar hívni valahová. Aztán volt, hogy más barátom áldását adta rá, amikor a lány aki neki tetszett nálam próbálkozott. Szóval tettem én is pár métert a cipődben egy jó párszor. – Ha érted.

Szerintem egy a lényeg, mielőtt lépsz, beszéld meg a barátnőddel. Ha a legjobb barátnődről (volt) van szó, akkor vele régebben úgy is mindent megbeszéltetek. Más helyzetben kit is kérdeznél erről, a barátnőd vagy minket ? Már eleve az, hogy nem kérdezed meg, azzal csak tovább távolodtok egymástól félre ne értsd, lehet hogy azzal is ha megkérdezed. Ám így legalább őszinte leszel a barátnődhöz és nem utólag fog szembesülni azzal, ami esetleg neki fáj.

Nézd egy barát barátnőmet egyszer megkérte a legjobb barátnője, hogy segítsen megnézni mennyi esélye van egy fiúnál akibe szerelmes. Neki nem sok volt, a másik lánynak sokkal több, így azóta ők férj és feleség, annak a barátságnak viszont annyi. hiába nem volt a másik lánynak semmi esélye. Hiába lovagol t nálunk ezen a fél baráti kör, a másik lánynak akkor is fáj.

Nézd a pasik vagy éppen a csajok jönnek mennek, egy darabig, a jó barátok általában nem, szerintem legyen egy értékrended. Amikor persze a dologból szerelem lesz akkor már úgy sem tudod irányítani, amíg józan fejjel tudsz dönteni, addig érdemes ezt a józanságot kihasználni.

2018. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja és még valami..


Nézd ilyenkor benne van az is a pakliban, hogy a srác valamiért fájdalmat akar okozni a lánynak. Mert mondjuk az dobta őt. Ilyen cipőben is tettem már pár métert. Van amikor tudja az ember hogy erről van szó és van amikor nem. Szóval számos hátránya van barát/barátnő exével kavarni.

2018. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek:)

Viszont azt tudom hogy nm erez mar iranta semmit.!:)

2018. máj. 26. 19:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg masok velemenye?😄 nagyon nm tudom mitcsinaljak tehat kerlek titeket arasszatok el tanaccsal
2018. máj. 26. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!