Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetetek is az a narmális...

Szerintetetek is az a narmális hogy ott vagyok otthon ahol élek?

Figyelt kérdés
4éve németorszagban élek! Ritkan jarok magyarorszagra de akkor sem azt mondom hogy megyek haza anem azt hogy magyarorszagra megyek. Ha magyarorszagrol beszélek nem azt mondom hogy otthon mivel itt élek itt vagyok otthon ehez kellet alkalmazkodnom. Igaz hogy engem semmi nem köt oda magyarorszaghoz

2018. máj. 31. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagyobb baj az, ha valaki a tulajdonneveket kisbetuvel irja, mint az, ha Magyarorszagot a hazajanak nevezi.
2018. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
persze hogy normális! légy boldog Merkelisztánban!
2018. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%

"Igaz hogy engem semmi nem köt oda magyarorszaghoz"


Csak annyi, hogy megszülethettél és felnevelkedhettél! Az itt szerzett előnyeidet pedig máshol kamatoztathatod!

2018. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!