Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A nyáron el akartam menni...

A nyáron el akartam menni Mogyoródra egy Military [katonai] táborba. Mit tudjak csinálni? Többi lent

Figyelt kérdés

Mert tetszett és érdekelt is . De a szüleim nem engednek ,bénábbnál bénább érvekkel és indokokkal jönnek (pl.:ott nem ismerünk senkit , ez hülyeség stb..)

Pedig szerintem megdolgoztam érte , állataink vannak (disznók , csirkék ) ezeket ellátom és takarítom , nagy birtokunk van ,ott is akkor segítek amikor tudok . Sőt a saját születésnapomon kiporszívózom a lakást és a saját pénzemből veszek otthonra kenyeret meg ami nincs otthon és kértek , hogy vegyek . Mit tegyek , próbáltam puhítani őket de olyan mint bokszkesztyűvel betörni egy téglafalat . Mit csináljak?



2018. jún. 7. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szilvasbuktat
2018. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én valami érdemi választ kérek nem ilyen fa***ágokat kedves első válaszoló.
2018. jún. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!