Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet az oka hogy mindenki...

Valkaiss kérdése:

Mi lehet az oka hogy mindenki engem bánt?

Figyelt kérdés

A régi barátaim összevesztek velem, mikor a társaságból elsőként nekem lett kapcsolatom. Ennek 4-5 éve, már huszonévesek vagyunk de rámirogatnak csúnya dolgokat, nemrég egy helyen dolgoztunk, rólam beszéltek úgy, hogy halljam...

Az egyik legjobb fiú baràtom azért nem szeret màr mert a barátnője utàl engem egy múltbeli sérelme miatt.

Végre találtam egy olyan barátot, akit imádtam, nem csak barátságból... ő 32 évvel idősebb nálam. Sose szeretett úgy de olyan voltintha az apám és a legjobb barátom lenne egyben, már hirtelen ő se barátkozik velem. Nem tudom miért, ötletem sincs nem mondja.

Koleszos vagyok, azt hittem jóban vagyok mindkét szobatársammal, de kiderült hogy az egyik végig rosszakat mondott rólam a másiknak, mert szoktam néha sörözni és megcsókolom a barátomat, az ő országában ez nem szokás.a másik magyar de nem all ki értem, sőt leszidott mikor ez utàn nem akarok ott lakni.

És végül a szüleim... sehol nincs már a jó kapcsolatom anyámmal,könnyen felhúzza magát mindenen, ma is összevesztünk, mert nem érti minek kell nekem itthonra internet és nem találom szépnek az új "házunkat". Annyira kiakadt hogy elzavart a kulcsért, közben meg "na, takarodjál màr 1-2" közben tapsolt és fütyült, a kulcsot is úgy tépte ki a kezemből.

Haragszik ha szólok neki hogy sok szerintem hogy egy hét alatt 50 üres sörösüveget gyártanak le a nevelőapàmmal.. múlt hétvégén 7 litert ittak meg ketten... nem rugnak be de ettől undorodom

A nevelőapam utal, világosan megmondta hogy örülne ha 3 év múlva lelépnék itthonról, anyámat nem zavarja hogy a pasija ilyet mond nekem, mert "ő ilyen".

Végül ott a barátom. Túl szép hogy igaz legyen, kedves, szeretem. De szskítani akarok vele mert nem merem hazahozni, hogy làssa hogy anyámék 10 üveg sört isznak egy nap... meg a ház is csúnya, kicsi, olyan mint egy nagyobb garázs. Net sincs, egy filmet nem tudunk megnézni ha itt lesz. Anya azt momdja, nagyvilági vagyok, ha kell a net sürgősrn, buszozzak szépem a szomszéd városba a barátnőjéhez.

Sehová nem tudok költözni. Diákhitelem van, és rajtuk kívül nincs családom.

Nem bírom már.

Vagy csinàljak máshogy valamit?

22/L


2018. jún. 8. 22:57
 1/5 anonim válasza:
Barátodhoz miért nem tudsz költözni? Vagy például nagyszüleidbez? Valami rokonhoz sem?
2018. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meghalt már minden nagyszülőm

A vérszerinti apám alkoholista, nincs egy tiszta pillanata

A barátom szülei meg nincsenek úgy anyagilag

2018. jún. 9. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Bírod ki valahogy, hogyd őket te mindig légy pozitív, sok sikert.
2018. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A leírás alapján úgy tűnik, hogy az egyetlen stabil pont az életedben a barátod, akkor miért szakítanál vele? Mondd el neki őszintén, hogy mi a helyzet otthon és te nem szeretnéd, hogy ezt lássa. Ha szeret és tényleg kedves, akkor megérti, elfogadja és tiszteletben tartja ezt. Emiatt nem szabad szégyellned magad előtte. Ha eddig nem beszéltél neki erről, akkor szerintem mihamarabb tedd meg, így egy kicsit a saját lelkeden is tudsz könnyíteni.


Írtad, hogy koleszos vagy, akkor még tanulsz? Előreláthatóan mikor végzel? És a Barátod? Ha már mindketten dolgoztok, költözzetek össze egy albérletbe, akár egy másik településen, ahol tiszta lappal indulhattok. Amíg meg nincs önálló kereseted, sajnos ezt ki kell bírni.


Annyit azért megjegyeznék, hogy ha tényleg mindenki bánt téged, akkor érdemes lehet elgondolkodni azon, hogy nem mindenki másban van a hiba, hanem lehet, hogy benned is. Gondold végig, hogy mi az amin saját elhatározásból változtatni tudnál! Sok sikert!

2018. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elgondolkoztam. A szobatársammal meg is oldödott, az én hibám volt, bocsánatot kértem. Sok más barátságom irigység miatt ment tönkre, de ha tudnák mit irigyelnek... valaki azt hogy 55 kiló vagyok, valaki azt hogy vsn párom... de én is irigykedek valahol ezekre az emberekre másért... ezek a barátságok sajnos nem őszinték

A barátomnak mondtam, de mondani más, mintha látná... nem részletsztem ki mindent, hogy bénán van felrakva a csempe, vagy hogy mosdóksgylót "elfelejtettek".. csak annyit mondtam, hogy vallalhatatlan...

2018. jún. 15. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!