Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez alkoholizmus...

Szerintetek ez alkoholizmus kezdete? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok.15 éves koromban fogyasztottam először alkoholt. Aztán fokozatosan minden buliban megittunk egy kicsit, de soha nem ültem le egyedül inni, és nem kivántam. Mostanában kb egy hónapja szerelmi csalódás végett ( visszaadtam a gyűrűt ) fogtam magam és beültem egy bárba egyedül sörözni, mert nagyon depressziós lettem, és ezzel levezettem a feszültséget. Most minden héten megiszok minimum 6-8 sört, és akkor jobban vagyok. Apukám alkoholista, félek örököltem valamit tőle. Nem szeretem a tömény italokat, sosem innék reggel, stb de félek h alkoholistává válok igy.

2018. jún. 11. 01:46
 1/4 Roflkopter ***** válasza:

Attól függ, hogy le tudnál-e mondani róla

Nem a mennyiség számít,hanem az érzelmi függés.

2018. jún. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én máris beléd szerettem! szeretem ha egy csaj sörözik!
2018. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy már függő is vagy, vagy egyenes úton mész arrafelé.

Ha MOST AZONNAL abba tudod hagyni, akkor még rendben van a dolog.

Ha nem, akkor kérj segítséget!

2018. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már egy héten 6-8 sör az nem sok, ha egy nap alatt innál annyit akkor nevezheted magad alkesznek.
2018. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!