Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az csak nekem tűnt fel, hogy...

Az csak nekem tűnt fel, hogy a nagyobb mellü nők mindig magabiztosabbak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes megállapítás, lehet, hogy van alapja...
2018. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért, mert el kell valamivel vonniuk a figyelmet a melleikről, különben mindenki arra koncentrálna? :)


Egyékbént meg módosítanám az állításodat: magabiztosabbnak tűnnek… legalábbis, ha az ilyen adottságú barátnőimből indulok ki, akik valóban jóval harsányabbak, amolyan „megmondóemberek”. Aztán esténként órákat diskurálunk az ilyen-olyan kínjaikról, önbizalomhiányukról (főképp magánéleti téren).

Imádom őket, és tök normálisak egyébként, csak arra akartam utalni, hogy amit kifelé látsz, nem biztos, hogy a valóság. Mikor rájöttem, hogy engem pl. mindenki ultralazának tart, miközben igencsak szorongós típus vagyok, nagyon jót kacagtam.

2018. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, a fenti eszmefuttatásom a plasztikmellű nőkre nem vonatkozik, mert róluk azt gondolom, a kisebbségi komplexusukat ellensúlyozandó tupíroztatták fel a cicijeiket. Vagyis valóban magabiztosabbak, mert már úgy érzik, megvan az, ami fontos számukra.
2018. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

-mi az előnye egy kismellű nőnek? hát úgy beszélhetsz vele,hogy könnyedén a szemébe nézel..

-és mi az előnye a nagy mellű nőnek? a moziból kifelé jövet még akad néhány szem popkorn a dekoltázsában.

2018. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!