Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen érzés lenne bennetek,...

Milyen érzés lenne bennetek, mit gondolnátok arról, ha az új kapcsolatotokban az exetekkel lenne erotikus álmotok?

Figyelt kérdés

Ill.ha elmondom a partneremnek, mit érezhet, mit gondolna?


Mindketten tudjuk hogy meg nem vagyok túl az exen, főleg hogy hirtelen lépett ki az eletemből, azt sem tudom merre van azóta(pár hét) Barátnőm is tudja hogy zavar és olykor gondolok rá mi lehet vele.


Magyarázat: ex inkabb szerető volt mint barátnő, csaladja van, jópár hónap szünet utan irogattunk, de elmondtam hogy van más, erre tiltott. Ez zavar. Nem vagyok túl rajta, de eszem azt mondja lépjek túl ezert is az új lanyra koncentrálok, de ez az álom felkavart.


A lány vajon hogyan dolgozna fel, ha mindezeken túl még ezt az álmot is megtudná?



2018. jún. 13. 11:47
 1/1 anonim válasza:
Ne szólj az új kapcsolatodnak erről, légy férfi dolgozd fel hogy az a hajó már elment, vagy döntsd el hogy melyik Nő kell és ha úgy van hogy az ex kell, keresd meg, ha megcsalta a pasiját veled valami hond lehetett, de készülj fel hogy nagyon nehéz lesz, főleg ha szétszakítod a családját, de ha tényleg szereted és Ő is akkor nincs más megoldás. Nem az első példa lenne ez az életben.
2018. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!