Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kene tennem? Miert van ez?

Mit kene tennem? Miert van ez?

Figyelt kérdés
Ugy erzem bele csoppentem en is azok koze akik "rajottek" az egesz vilagnak nincs sok ertelme.. nem motival semmi, nem erdekelnek a barataim,nem igazan keresek baratnot se.(szerintem aszexualis vagyok) ugy erzem az emberek gonoszak es onfejuek, van egy kis isten komplekszusom,neha ugy erzem vagy is nem erzem hanem inkabb azon gondolkozok jo erzes lenne elpusztitani mindent. Kimeljetek attol a valasztol,hogy menjel pszichologushoz mert szart se ert.. egyszeruen fejben nem tudok elszakadni ezektol,jelen van allandoan,mindig. Tele vagyok duhvel amit elnyomok,probalok bekes eletet elni es nem konfliktusba kerulni,de kezdek felrobbanni.

2018. jún. 17. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
érdekes. amióta megint nyert a FIDESZ, egyre több a depis! valami gonosz erők vannak jelen!
2018. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Írj rám, ha van kedved. Én teljesen ugyanígy gondolodok.
2018. jún. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Találj célt az életednek.... legyen nagy mert azért sokáig kell dolgozni sokáig motivál. Gondolom tinédzser vagy..:)
2018. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Haaat igen.. 19/F de mar legalabb 10eves korom ota igy vagyok..
2018. jún. 18. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!