Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 28 évesen az ember még késett...

28 évesen az ember még késett le semmiről?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem, hogy elment az idő és nem sokra vittem eddig. Ezen kell változtatnom.

Se a sport nem jött össze, pedig lett volna hozzá alkatom, sem pedig a tanulás terén, mégha el is végeztem egy főiskolát.


Valahogy nem találom a helyem és nem tudom mit is csináljak. Csak azt tudom, hogy változtatni kell mindenen.


2018. jún. 17. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi 35 évesen is ugyan ezt kérdezem.
2018. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom hogy 28 évesen még éppen van időd de már 29 évesen el leszel késve akkor belehúzol és mindent kimaxolsz ? :D

Viccet félretéve nem késtél le semmiről.

2018. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 41 éves vagyok. Szerinted miről késtem le?
2018. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem késtél még le semmiről. Csak találj valamit, amiben jó vagy, aztán onnantól megy majd minden a maga útján.
2018. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!