Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok halni, de nem is....

Meg akarok halni, de nem is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elsö sorban szeretném mondani, hogy nem sajnáltatás céljábol irtam ki ezt a kérdést. És kérlek titeket.. rendes, normális válaszokat adjatok. A lényeg az, hogy már kiskorom ota a szüleim elhagytak. Az apukám 2-3 havonta 1x járt haza, mindig részeg volt, és vert engem. Van egy testvérem, öt is. Az iskolában, egészen 8.-ig, az egész osztály bántott, és megalázott. Mindig, minden nap. Ezek miatt depresszios lettem, és pszichologushoz kellett járnom. És most nemrég, lett egy barátom, akit nagyon megszerettem. De ö megcsalt, még mindig vele vagyok, de szakitani fogunk. Ö hagy el engem, mert már nem szeret. És nem tudom ezt elfogadni, de tudom, hogy magamhoz sem köthetem. Tényleg minden rosszra fordult, és már semminek sincs értelme az életemben. Nem tudom, hogy mit csináljak. Ugy érzem, hogy a halál könnyebb lenne, de egyben félek is töle. Hogy pl 1-2 családtagot többé nem látok majd. De nem tudom többé elviselni ezt az életet ami van nekem. Mit kellene tennem? A válaszokat elöre is köszönöm

17/l


2018. jún. 18. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
mindenki meg akar halni?
2018. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
hát akkor halj meg de ne is. nem tudom mit vársz tőlünk. 17 vagy ba szki egy év és elhúzhatsz otthonról a fenébe saját életed lehet végzel az iskolában de kinyírnád magad mert jaj az iskolában csúfoltak? felfogod hogy mennyire jelentéktelen része az életednek az hogy mi történik az iskolában? összvissz négy év. nem vagy képes semmibe venni őket? pont azt csinálod amit a zaklatók akarnak, és ezzel elhiheted hogy csak bátorítod őket. ha nem foglalkoznál velük két nap és megunnák. pasikád meg megcsalt jaj, azt vártad hogy egy 17 éves kis takony életed végéig szeretni fog? örülj ha 25 évesen találsz olyat aki érett és nem csak du gni akar, és egyébként meg akkor épp rá is érsz keresgélni, 17 évesen még konkrétan gyerek vagy. amúgy meg tudod mit, 17 évesen én is úgy voltam hogy brühühü de borzasztó az életem bár meghalnék meg felvágom az erem (költhettem egy rakás lét tetoválásra eltakarni) de majd 5-10 év múlva amikor már nem az lesz a legnagyobb gondod hogy szekálnak a majmok az osztályban hanem hogy ba sszus nekem kell pénzt keresnem meg számlát fizetnem és már nem csak apuci hanem anyuci se fogja majd a kezem ha intéznem kell valamit, stb stb. egy kis pozitívabb szemlélet: engem itthagytak tavaly egyedül a ge cibe idegen országban munka nélkül szállás nélkül de nem vagyok életképtelen és feltaláltam magam aztán meg jött az igaz szerelem és azóta is fa szán elvagyok, de képzeld ha 17 éves koromban én is kinyírom magam most ki tudja hol lennék mi lenne velem, már ugye mert mégse tudjuk van e valami nincs semmi mi van a halál után ugyebár na tessék lehet gondolkozni
2018. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mármint azt hozzátenném hogy nyilván a középiskola négy év. nem tudom előtte meg engem sose igazán érdekelt hogy pár 10 éves kiskölyök miket mond a szemembe vagy a hátam mögött.
2018. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!