Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A selfie meg tükrözése adja a...

A selfie meg tükrözése adja a 100% külső szemmel való nézetet magamról? Vagy mégis mi? Hehe

Figyelt kérdés
Akármennyire gondolkodom, nem jövök rá, vajon más hogy lát engem, valaki ezt mondja valaki meg teljesen az ellentétét a teóriáknak... Ügye a tükörben magamat látva megvan a normális fej,haj forma ilyesmi, selfie kamerával/selfie videóval is ugyan ez a kép. Ami engem el bizonytalanított az az, hogy amikor egy telefon hátlapi kamerájával videózom/fotózom magam az valami hihetetlen rendezetlen fejet mutat mintha 3 fejet össze raknánk ami össze sem illik xddddd azta komolyan felidegeltem magam ezen most szóval valaki próbálja már még ki vagy nyugtasson meg légyszíves :/ 17f

2018. jún. 20. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A kamera képe nem tudja a valóságot visszaadni, mivel annak a látószöge eltérő a szemhez képest, az enyhén nagylátószögű lencse görbíti egy kicsit a teret. Abból te bármilyen tükrözéseket csinálsz, nem lesz ugyanolyan az eredmény mint a tükörnél. A két arcfél külön-külön tükrözése pedig teljesen értelmetlen, mert nem az a valóság. A két testfél nem szimmetrikus, és ha te egy szimmetrikus képet generálsz egy fényképből az garantáltan nem lesz valósághű.
2018. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja hát igen mondjuk ezt már átgondoltam, te mit tanácsolsz mégis hogyan láthatom magam legközelebb ahoz amit más lát belőlem?
2018. jún. 20. 18:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem, mert múltkor meg a tesómat láttam tükörben neki meg ott volt fordítva a feje :D kívülről meg jól nézett ki, akkor emiatt feltételezem hogy velem is így van csak a telefon fordítja meg azzal a kamerával.
2018. jún. 20. 18:14
 4/4 anonim válasza:

Insta-b*zik mindennapi problémái.


Gondoltál arra, hogy akik kívülről látnak, azok nem nézik ennyire hajszálhasogatóan a kinézetedet, hanem a viselkedésed, jellemed érdeklik?


Hidd el, nem szoktam így filózni senkinek sem a kinézetéről magam körül, pedig én is "sokféleképpen" látom az embereket. De ez nem érdekel.


Tulajdonképpen nincs válasz a kérdésedre, mások is épp ilyen sokfélén látják az arcod, sokféle szemszögből, mint te magad. Más kérdés, hogy ők ezt mennyire firtatják, talán marhára nem érdekli őket, nem fognak ennyire bámulni.

2018. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!