Ennek van értelme?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy szerelmes vagyok valakibe. 7 évvel idősebb nálam, még sosem beszéltünk se személyesen, se közösségi oldalon. Egy formáció vezetője, amelyet én nagyon szeretek. (Konkrét dolgokat nem írok, mert félek, hogy valaki rájön, esetleg az illető olvassa.) Három napja ráírtam, nem írt vissza. Folyamatosan róla és az ominózus formációról nézek videókat, miközben őt szeretném, vagy legalábbis azt, hogy pár szót váltsunk, és legyen egy közös képünk vagy aláírásom tőle. Szenvedek attól, hogy nem kaphatom meg soha, egy ideig a nevét se mertem kimondani. Sokszor van rosszkedvem emiatt mostanában. De olyan szinten, hogy a nyári utazás sem érdekel, pedig Franciaországba megyünk. Esélyem sincs megkapni, és jelen pillanatban annak is nulla esélyét látom, hogy valaha kommunikáljak vele. :( Mit tehetnék? Van értelme szeretnem őt, vagy felejtsem el?

2018. jún. 23. 21:17
 1/4 anonim válasza:
Miért számít a 7 év korkülönbség? Nem tudsz elmenni olyan helyre ahol személyesen is találkozhattok? Csak egy közös képet kérni. Talán másképp látnád ha találkoznátok. Ha még nagyon fiatal vagy, akkor talán ez sem olyan jó ötlet. Bármit is érzel, ne legyél elvakult, ő is ember, te is maradj az.
2018. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmenni sajnos nem tudok...:( nem engednek el.
2018. jún. 24. 07:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból írom, de amit te érzel az nem szerelem, maximum rajongás. Hogyan is lehetnél szerelmes valakibe akivel még sosem beszéltél? Lehet, ha megismernéd, belső tulajdonságai teljesen kiábrándítanának. Hidd el, idővel ez az egész el fog múlni.
2018. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha ez nem szerelem, akkor miért szenvedek miatta annyit?
2018. jún. 25. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!