Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Az normális ha nem tudom el dönteni hogy álmodtam- vagy tényleg megtörtént-e valami? :D

Egy buli után ott aludt nálunk az egyik haverom egy ágyban aludtunk el álmomban ölelgetet és el löktem magamtól mikor reggel megkérdeztem tőle ő nem emlékezet ilyesmire teljesen valóság hű volt de szerintem csak álmodtam lehetséges ilyesmi? Bocs a hülye megfogalmazásért! :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: érdekes, álom

2018. júl. 1. 22:41  Privát üzenet  

A válasz
Igen lehetséges velem is előfordult már párszor

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. júl. 1. 22:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó volna tudni hogy most akkor mi van! :/ :D

# 2/2Időpont 2018. júl. 1. 23:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha rég szerelmes vagyok valakibe, és végre lép valamit, megtörténhet, hogy az ijedtségtől összezavarodom, hogy a dolog tényleg megtörtént-e, vagy ez nem normális?
Ez most normális? Van még, akivel ez megtörtént?
A Tűz és Jég dala (Trónok harca) könyvsorozatban van normális csataleírás, vagy csak szó van a már megtörtént harcokról? Pl. : Feketevíz, Csata a Falon stb.
Szerintetek az normális, ha valakinek minden nap van Déjá vu érzése?
Bepisiltem. Hogy mondjam el anyunak? Azt almodtam h pisilek es megtörtent. Normalis ez 15evesen?
Gyakran van az az érzésem hogy ami történik velem az már egyszer megtörtént. Normális ez? és nektek szoktak ilyen érzéseitek lenni? És mit jelent ez?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!