Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi a helyes...

Mrbtm86 kérdése:

Szerintetek mi a helyes döntés? Mi lenne a helyes út az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyszerűbb webfejlesztői munkát végzek egy cégnél, aminek nem fő profilja az informatika,de érintőlegesen foglalkoznak ilyen dolgokkal. Elsősorban honlapokat állítok össze. Minimális PHP programozás és többnyire css, html esetenként pedig javascript. Ezeket magamtól tanulgattam meg. Felsőfokú végzettségem nincsen, szakirányú meg pláne nincs. Mostanában kicsit kiégtem és igazából úgy érzem, hogy ezen a területen nem tudok tovább lépni, nem érzem azt, hogy képes lennék sulit végezni, vagy olyan skilleket jobban kitanulni, amikkel tovább léphetek. Mindeközben nagyon vonzanak az egyszerűbb munkák, egyszerű fizikai jellegűek. Úgy érzem ezek jobban passzolnának, a jelenlegi túl nagy kihívás, túl sok idegesség. Viszont jelenleg 200-240e Ft-ot is megkeresek, de ahogy nézem, ha váltanék, akkor lehet ennél kevesebb lenen a pénz. Ami nem lenen baj,mert nem élek nagy lábon,de sajnos már úgy alakítottuk ki az életünket, hogy ennyire szükség van (pl lakhatás miatt). Úgy érzem beszorultam a jelen helyzetebe. Tovább nem tudok lépni és vissza sem, úgy tűnik. Szerintetek mit tegyek? Merre próbáljak mégis kitörni ebből? Köszi előre is a válaszokat!

2018. júl. 5. 11:48
 1/1 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, vagy legalábbis hasonlóban. Hidd el, nem vagy egyedül. Én összeírtam a céljaimat, kiválasztottam a három legsürgetőbbet, ki is dolgoztam egy tervet, majd jött az élet :) És közölte, h na, erre mit lépsz? Itt egy kis nehézség. És tudod mit léptem? Megnéztem az összes lehetőséget, felhívtam a legközelebb állókat, kikértem a tanácsukat, és mérlegeltem. Szinte egytől egyig azt mondták, h hallgassak a megérzéseimre. A jövőt úgyse látod. Nem tudsz mindent irányítani. Bármikor jöhet egy nagyobb probléma. De tudd, h a legjobb tudásod szerint, úgyis megoldod őket. Sok sikert kívánok! És kitartást!
2018. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!