Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti honnan tudtátok meg, mit...

Erzsébet941120 kérdése:

Ti honnan tudtátok meg, mit szeretnétek kezdeni magatokal? (akik már tudják :D)

Figyelt kérdés
Ez látszólag egy elég hülye kérdés, viszont sokat agyalok ezen. Mostanában elszállt a motivációm mindentől, pedig sokmindent kezdhetnék magammal, mégse érzem azt egyiknél vagy másiknál hogy "igen, nekem ez az utam"...hozzá kell tennem hogy egész életemben volt valami, amiért küzdöttem, amit el akartam érni, vagy túl kellett élni, mostanában viszont nincs ilyen. Talán egyszerűen csak "gatyába kéne rázni magam", és nem agyalni.Mégis kíváncsi lennék mások mit gondolnak a témában. A maguk szemszögéből. Előre is köszi :)
2018. júl. 5. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ja.

Te is kifizetted a kölcsöneidet, és kirepültek a gyerekek.

Na, akkor most lehet élni!

2018. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
61%

Sok mindent kipróbáltam, több sulit, közösségeket és hagytam, hogy az emberek és az élmények tereljenek.


Új érdeklődési köreim lettek és megtapasztaltam, hogy mit nem érdemes csinálnom, mi az amiről már lekéstem stb.


Főleg azt tanultam meg, hogy egy út sem tökéletes és én sem vagyok az és nem érdemes a tökéletességre várni. El kell indulni valami felé, ami hirtelen megfog és majd terel a szél. :)

2018. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!