Miért lettem ilyen?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy nagyon különbözök a "barátaimtól". Csak hogy mondjak pár példát, van facebookom és instagrammom de alig használom nem rakok ki semmit. Nem érdekelnek a tinilányoknak szóló könyvek, olyanokat olvasok amit ők nem is értenének. Olyan zenéket hallgatok amire ők csak fújolnak. Barátom se volt még és nem is szeretnék egyenlőre. Az öltözködésről ne is beszéljünk. Rendszeresen "koravénnek" hívtak. A szüleim azon aggódnak hogyha így folytatom soha nem lesznek barátaim vagy férjem se. Igazuk van? Most megyek 9.-be és félek tényleg nem találok majd senkit. Változtatnom kéne magamon? Kérlek segítsetek, köszönöm! :(
2018. júl. 10. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nincs veled semmi baj, téged más világ vonz ezek szerint, de az elég gáz, hogy a szüleid is megváltoztatnának. Ugyan, még fiatal vagy, van időd megváltozni de ha nem az se baj, megtalálod majd a hozzád illő barátokat, csak türelem. Akinek csak az a fontos, hogy hogy van felöltözve a másik vagy hogy milyen zenéket hallgatsz és hány képet raksz ki instára vagy FB-ra az egy idióta, és elég gáz a részükről... Fedezd fel a saját értékeidet, járj el sportolni, találj valami magadhoz illő hobbit, és megtalálod a magadfajta barátokat is. Csak adj magadnak időt és türelmet.

A másik, majd lesz barátod, ezen ne stresszelj, hiszen még nagyon fiatalka vagy . A fontos az, hogy TE mit érzel, ha Neked ez így jó, sose változz meg más kedvéért! Csak a saját boldogságod legyen a célod. Érezd jól magad a bőrödben :) Nincs veled semmi probléma, nyugi.

2018. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazán boldog az életben csak akkor leszel, ha mindig őszintén önmagad vagy. Légy büszke arra aki vagy, mutasd meg a világnak, és idővel olyan emberek fognak körülvenni, akikkel megtalálod a közöset. Tapasztalatból mondom:)
2018. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokkal jobb kedvem lett tőle :)
2018. júl. 13. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Haha hol laksz? Miert akarnak teged ferjhez adni? Hivjam a rendorseget?

Szerintem te egy amerikai tinifilmben elsz :D

2018. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak üzenem hogy igen, M.o.-n élek de az életem egy amerikai filmhez hasonlít lassan :'D
2018. aug. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!