Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvesztettem a legjobb barátom...

Elvesztettem a legjobb barátomat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ellöktem őt magamtól, pedig egyáltalán nem érdemelte meg. Aztán erre rá is jöttem, és tegnap írtam neki, bocsánatot kértem, de éreztem, hogy ő még nemlépett rajta túl, és, hogy nagyon megbántottam őt. Azt mondta, hogy neki ez túl sok volt és nemtud már velem újrakezdeni. Nagyon nagyon hiányzik és tudom, hogy ez idővel elmúlik, de jelenleg tehetetlen vagyok. Tudtok valamit ami segít? Zsombor nemtudom, hogy ezt valaha látod-e majd, de teljesen igazad volt és nemtudok elégszer bocsánatot kérni azért amit tettem veled. Sajnálom.

2018. júl. 22. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulj belőle.
2018. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy fiú-lány barátág volt. És én nembecsültem meg őt eléggé.
2018. júl. 22. 22:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Kössz a hasznos választ
2018. júl. 22. 22:43
 4/6 anonim válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben

Hagyjad őt most kb 1 hétig, ne irj rá ne zaklasd stb, ha addig rád ír akkor igazábol semmi baj nem lesz, ha nem ír rád akkor viszont irj rá és hívd el talizni stb, én ezt tettem és bejött :)

2018. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zsombornak ha van esze, nagyon gyorsan elfelejt téged! ilyen barát tuti nem kell neki többet!
2018. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3. Nem is tudsz semmit se róla se rólam! Megakartam védeni és ehelyett ártottam neki. És hidd el, hogy nemlett volna a legjobb barátom, hogyha ilyen lennék másokkal is.
2018. júl. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!