Miért gondolom ezt?

Figyelt kérdés
Azt gondolom ha elütne egy kocsi, vagy ha meglőnének (ilyemsi dolgok amik sokszor halalesettel járnak) én azokat túlélném... Miért lehet bennem ez az erzes hogy en úgymond "halhatatlan" vagyok vagy legalábbis "golyóálló" vilt mar másnak is ilyen érzése?
2018. júl. 23. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert derogált odafigyelni a fizika és biológia óráidon.
2018. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem azért mert nem féled a halált. Tudod hogy így, vagy úgy, de el fog jönni. Legalább is, ha magamból indulok ki. :) De lehet tévedek. Szólj ha rá jöttél miért gondolod ezt. De azért ha lehet vigyázz magadra! :P
2018. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem meg pont hogy féled, csak a tudatalattid így mutatja ki. Ellenekezel, és nemtudod elfogadni, hogy egszer vége van az életnek. Ezért kihívásnak tekinted, és azt érzed hogy halhatatlan vagy.
2018. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!