Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha a barátom már...

Mit tegyek, ha a barátom már nem úgy viselkedi, mint régen? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Suli időben minden teljesen jól ment. Hétvégente voltak programok. Suli időben is találkoztunk és úgy éreztem szeret engem. Amióta nyár van körülbelül kétszer láttam és azt is csak azért,mert én írtam neki,hogy nem-e lenne kedve találkozni, legalább egy orara... Arra gyanakodtam,hogy van más a képben,de egyáltalán nincs.A bökkenő pedig az,hogy nem ismerem a csaláját,mivel sosem mutatott be nekik, így nem is mernék elmenni hozzájuk,hogy, beszéljük meg. Mégis mit kellene tennem ? 17/l

2018. júl. 25. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
keress te is valami melót!
2018. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki amíg újra elkezdődik a suli hátha visszazökken minden a rendes kerékvágásba. Ha nem, valószínűleg elege lett a dologból és nem akarja már folytatni. Amit írtál az alapján nem gondolnám hogy benned van a hiba :)
2018. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. tök szimpi, hogy elsőként magadba keresed a hibát, ez nekem tecc, járunk? :)


2. sokan túlértékelik a kapcsolataikat, a haverság meg pl. a munkahelyi kapcsolatok nem barátságok... jól elvagytok a suliban, mert kénytelenek vagytok sok időt eltölteni együtt, ám más környezetben már kiderül, mennyit is érnek valójában ezek a kötődések - mint a távolsági szerelemnél

2018. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mint kiderült, mégis egy harmadik személy áll a dolgok mögött, így nincs más hátra, mint előre.
2018. júl. 26. 23:21
 5/6 anonim válasza:
Amikor olvastam a soraid ez ugrott be nekem is , hogy egy másik csajszi áll a háttérben vagyis nem is annyira a háttérben mert úgylátszik előtérbe lépett.Sajnálom,hogy egyesek nem tudnak 2-ig számolni :/
2018. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen meg voltam győződve hogy más is van a képbe, ha csak nem már 5 éve együtt lennétek és úgymond megszokjátok egymást. Olyankor nem feltétlen igényli az ember a másik társaságát (persze attól még 1 héten legalább 1-2x igen). Aztán szomorúan olvastam a kommented amiben kiderült hogy hát igen. Ez a jel hogy nem keres eléggé az illető, általába 90% ba azt jelenti....esetleg a túlzott munka vagy az eltérő családi viszonyok adják még ki a maradék 10%ot

Ne bánkódj miatta, lesz majd más :) ő meg majd úgyis visszakapja

24f

2018. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!