Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek a munkától?

Miért félek a munkától?

Figyelt kérdés

Most végeztem gyakszán (szakácsnak tanultam). 4 munkahelyen is voltam gyakorlaton, de mindenhol úgy beszéltek velünk tanulókkal, mint a kutyával. Gyomorideggel, hasmenéssel, fejfájással, 200-as vérnyomással indult a napom, mikor gyakorlatra kellett menni. Amint beértünk és kiosztotta a főnök a feladatokat, úgy kikapcsolt az agyam az idegességtől, hogy nem tudtam koncentrálni se. Ezért visszakérdeztem, de ugye azt nem nagyon szeretik sehol. Most vége a sulinak, gyakorlatnak. Szeptembertől megyek élesbe dolgozni. Iszonyatosan félek. Mennyiben más egy rendes munkahely a gyakorlattól? Remélem itt már azért felnőttnek, illetve embernek tekintenek. Egyszerűen rettegek a feladatoktól, amint meghallom a "na most azt kéne csinálni, hogy..." mondatot, kiver a víz.

Van erre valami házi terápia. Sokat segítenétek. Nem hiszem, hogy én vagyok egyedül, aki ilyenben szenved.

19/F



2018. júl. 26. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Én is szakácsnak tanultam

Ahol voltam tanuló ugyanott dolgozok is

Én nem tapasztaltam ezt szerencsére

2018. júl. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamivel biztosan jobb lesz, de amíg tapasztalatot nem szerzel, addig sanszos, hogy nem te leszel az első, akire odafigyelnek.

Szerintem túlliheged, az rendben, hogy iparkodsz, de ennyire nem kell görcsölni, fogsz hibát elkövetni és nem dicsérnek meg érte, tanulj belőle, aztán végezd a dolgod, ahogy tudod, ennyi, nem kell annyira beijedni.

Amúgy nem minden munkahely tré, vannak barátságos emberek is, de ha nem leszel nagyszájú, pimasz, hanem normálisan szép nyugodtan végzed amit kell, akkor juthatsz előre a ranglétrén, attól függően, mennyit tudsz tanulni másoktól, meg magadtól, mert ne hidd, hogy vége a tanulásnak, a java még most jön.

Lesznek idősebbek, fiatalok a munkatársaid között, de normális helyen aki nem balfék, azt nem utálják, így hát fel a fejjel, nem eszik olyan forrón a kását...

2018. júl. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!