Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyenek igaz barataim?

Hogyan legyenek igaz barataim?

Figyelt kérdés
Nem baratkozok konnyen, de itt nem ez a baj. Igazabol sok baratom van, csak az a gondom, hogy mind hamisak, ha osszeveszek veluk elarulnak, a hatam mogott mondjak el minden “titkomat” mar altalanos iskolaban is sokat bantottak, arra gondoltam majd gimiben jo lesz. Hat latszolag ujra csalodnom kellett.. nem szeretnem most elmeselni az egesz eletem, sem sajnaltatni sem akarom magam, mert nyilvan vannak sokkal de sokkal rosszabb sorsok, es ez az egesz ahhoz kepest semmi, csak segitseget kernek. Nagyonnszeretnek valakit, akinek tenyleg barmit a vilagon elmondhatok es nem adja tovabb SOHA.. Nem feltetlenul baratokra gondolok legyen az barmi, baratok, barat, allat, tokmindegy csak mar annyira elegem van mindenbol..
2018. aug. 3. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Ööö... állat? :D Mi vaaan? :D Aki ennyire nincs tisztában azzal, hogy egy állat az csupán ösztönlény (esetleg egy pindurkát kilóg ebből az elefánt, a delfin és a ló), annak fölösleges segíteni. Azért nincsenek igaz barátaid, mert egyszerűen buta vagy, és kinek kell egy buta barát... Jó... olvass, tájékozódj... Ne "fészbukkon", hanem normális weboldalakon - mondok vadabbat: könyvekből! Szélesítsd a látóköröd, és akkor talán megkörnyékeznek az értelmes emberek is.
2018. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az “állat” szóval leginkább kutyára, ilyesmire gondoltam, nem tudom hogy jönnek ide az elefántok :D
2018. aug. 3. 23:00
 3/4 anonim válasza:
1. válaszolóra ne hallgas hülyeségeket beszél. "Szélesítsd a látóköröd, és akkor talán megkörnyékeznek az értelmes emberek is." Neked is azt kellene tenned, mivel már pszihológiában is kiderítették, hogy az ember is ösztönlény. 10/9-szer az érzelmeink, ösztöneink hozzák meg a döntést és nem a tudatunk. Olvass többet Sigmund Freud-ról, és kutatásairól.
2018. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függetlenül hogy vannak érzelmeid mint a szövegedben írt állatok jó részének, azok is ösztönösek. Csak is a tulélést szolgálják, és kiválóan manipulálják az Én-t.
2018. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!