Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon rossz ha egy lany...

Nagyon rossz ha egy lany folyton zavarba jon a fiuk tarsasagaban?

Figyelt kérdés
En pontosan ilyen vagyok.. mindig zavarba jovok meg akkor is amikor nem is tetszik a fiu.. lehet kozrejatszik hogy van fogszabalyzom legalabb 1 eve es tudom fura de mindig azz hiszem ha valakivel beszelek azt nezi.. illetve nem is vagyok valmi alacsony.. 170 cm vagyok a fiuk tobbsege meg hat nem annyira magas es mindig azt hiszem biztos azt gondolja hogy epp egy zsiraffal beszelget😅

##nemtudomidemitirjak
2018. aug. 5. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2018. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem egy előny, de ez még bőven változhat.
2018. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs problémád, csinálsz magadnak?

Mert én idáig problémát nem látok.

A fogszabályozás majd lejár, és szép fogaid lesznek.

Amelyik fiú meg odamegy hozzád, az tudja, milyen magas vagy - ÉS MÉG ÍGY IS érdekled.


Tehát hol a probléma?

2018. aug. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én meg lányoknál jövök zavarba nem tudok mit tenni majd kinövőm
2018. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező és Balázska! Van ellenkező nemű testvéretek? Ha van, akkor láthatjátok, hogy ő is ember. Jó és rossz tulajdonságokkal, vágyakkal, tervekkel. Nem kell túlmisztifikálni a nemek kérdését az emberi kapcsolatokban.
2018. nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!