Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent a "Ligma" kifejezés?

Mit jelent a "Ligma" kifejezés?

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Neten ezt találtam:

A LIGMA része a BOFA spektrumának. A LIGMA (Loose Internal Gene Mi-Asintits) a BOFA második fázisa (Biologically Offset Farkwonian Asintits). Ebben a szakaszban a betegség megzavarja az immunrendszert, és fokozza a közös fertőzések, például a tuberkulózis kialakulásának kockázatát.

A többinek ez alapján utánanézhetsz.

2018. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2018. aug. 7. 06:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A netes urban dictionary (innen származik az első hozzászóló) kamu cikkekkel téríti el a látogatókat, fenntartva a ligma-bofa-sugma-sugondese mémek használatát. Egyik sem mozaikszó.


Az igazi jelentést már itt kifejtettem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Azért írnak szándékosan megtévesztő meghatározást, hogy ne tudja a laikus mire kérdez rá, így megint elsüthetik rajta a poént.

2018. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Levente5 válasza:

Csak szopatnak xd

A ligma azt jelenti hogy nyald ki a ...

Es akkor szoktak mellé írni mondjuk hogy

Ligma ass (nyald ki a seggem)

2018. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
A ligma az egy betegség az első jol írta az utolsó meg egy gyökér. Azt szerintem eleve nem ligma mert a nyalni algolul az lick.
2019. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, és pont ez a poénja, hogy eltorzítják a szót, hogy ne legyen azonnal felismerhető:

ligma = lick my

ligma balls = lick my balls

2019. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!