Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzékenyülök el mindentől?

Miért érzékenyülök el mindentől?

Figyelt kérdés

Regen ha valaki beszólt/leszólt/leszidott vagy bármi arconnevettem és nem is érdekel .. De ez pár napja megváltozott, ha valaki úgy szól hozzám (vagy akár csak leszid valami apró dolog miatt) egyből bekönnyezek vagy instant sírva fakadok. Nemtudom mi az oka, van ötletetek? Van valami tapasztalatotok hogy mit tehetnék ellene? Elég gáz hogy 3. Napja sírok a munkahelyemen azért mert rámszólnak hogy picit gyorsabban vagy valami.

Ui.:1. 16 éves lány vagyok

2. Nincs meg a Mikulás, semmi ilyesmi oka nincs ez biztos



2018. aug. 8. 20:45
 1/2 anonim válasza:
Talán felborultak a hormonjaid, nem szedsz bármiféle gyógyszert? Esetleg fogamzásgátló? Ezektől is lehet főleg ha csak néhány napja kezdődött
2018. aug. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ilyenem volt,de csak pár napig tartott azután magától elmúlt.
2018. aug. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!