Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetej jó tulajdonság is...

Szerintetej jó tulajdonság is lehet az, ha szeleburdi vagyok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban kissé lehangolt voltam, és egy barátom meg is említette, hogy régen olyan kis szeleburdi voltam. Tudom, hogy ő jó szándékkal mondta, de szerintetek ez jó tulajdonság is lehet? (fiatalként, valószínűleg úgyis kinövöm majd🤷‍♀️)

2018. aug. 10. 20:08
 1/3 A kérdező kommentje:
*szerintetek😅
2018. aug. 10. 20:10
 2/3 bodnar edit ***** válasza:
55%
barátod tehát nagyon jó megfigyelő, hiszen fiatal korban inkább habókos, szeleburdi, gátlások nélküli emberkék vagyunk, akik minden kis rögtönzött viccben, mókában benne vagyunk. A szeleburdik kicsit olyanok, mintha nem figyelnének oda mit is csinálnak, elejtik a dolgokat, elesnek a saját lábukban, mindenen nevetnek felszabadúltan, véletlenül különböző ruhákat vesznek fel, kicsit szétszórtak de a jelentés legjobb értelmében! Kicsit gyerekesen viselkednek, de ettől szerethetőek. Hát bizony kinőljük, de persze a szívünk mélyén mindig gyerekek maradunk, és ez így van rendjén! Tehát a barátod, csak arra utalt, nagyon sajnálja, hogy rossz a hangulatod, de várja vissza azt a kis szeleburdi, jókedvű kislányt aki voltál! Ha nagy a gond, beszéld meg szüleiddel, legyél anyukáddal jó barátságba , még ha ez most neked fura, de ő az aki megtud mondani sok mindent, megold sok mindent! Ha nem véresen komoly, akkor az említett barátodnak öntsd ki a szíved, hátha tud egy -két jó szóval segíteni neked, és újra jó kedved lesz! :)
2018. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a fontos, hogy ne legyél széltoló te kis kelekótya.
2020. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!