Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet valaki egyszerre szerenc...

Lehet valaki egyszerre szerencsés a szerelemben és a karrierben is?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, már sosem fogok megfelelő hivatást találni magamnak, olyat, amit igazán szeretek. Párkapcsolatról nem ábrándoztam sosem, mégis nagyszerű kapcsolatban élek évek óta. Hogy lehet ez? Ez valami vicc, hogy pont azt nem érhetem el, amire annyira vágyok?

És eközben a munkájukban sikeres emberekről meg sorra tudom meg, hogy szerencsétlenek a szerelemben. És épp úgy szenvednek ettől, mint én a nem létező karrieremtől. Mindenki az igazit keresi, hiába.

Miért van ez? Választani kell, vagy az egyik, vagy a másik, mindkettő nem lehet?



2018. aug. 12. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet mindkettő, de olyan is van, akinek egyik sem megy.
2018. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!