Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tegyem túl rajta magam?

Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés
10.-es lány vagyok, egy erős gimnáziumba járok. Számomra mindig a tanulás volt az első, ami meg is látszik, hiszen eddig mindig kitűnő voltam+rengeteg versenyem nyertem. Ebben az évben viszont kaptam egy 4-est is.Ezen a mai napig nem tettem túl magam.Úgy érzem, mintha megbuktam volna. Sokszor szóba hozzák a szüleim is, hogy ilyen szerencsétlen csak én lehetek. Nagyon zavar, nem tudok aludni, gyakran rosszat álmodok ezzel kapcsolatban.Sőt nèha annyira felhuzom miatta magam, hogy vagdosni kezdem azokat a testrészeimet, ahol nem látják a vágásokat. Tudom, hogy ez nem normális, ezért kérem a tanácsotokat.

2018. aug. 13. 15:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok
2018. aug. 15. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!