Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Hogyan tovább?

Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem tudom el dönteni hogy hogyan tovább??

19 éves fiú vagyok, van egy érettségim és egy biztonsági õri szakmám, amivel valjuk be nem sokat érek fõleg az érettségivel, a szüleim azt mondták hogy csináljak még egy szakmát hátha azt szertni fogom és el fogok benne helyezkedni ez most jelen állás szerint az asztalos de ezt sem szeretem, ugye itt sokat kell állni amit én nem bírok már, fáj a lábam a nap végén nagyon ki merülök, munka után alszok 4-5 órát is aztán pár órát fel vagyok eszek stb.. és alszok, mindig ez van már 3 hete vagyok új gyakorlati helyen és nem megy, 8 órát vagyok amiből 30 percet ülök a többit állom , 1 éve lesz hogy asztalos szakra járok, ebben az évben legalább 10-15 ször be csípõdött- görcsölt a térdem munka után, nem tudom hogy mit tegyek? igazából nem rég lett meg a jogsim B kategória szeretek vezetni és utazni is ezért arra gondoltam hogy valamily sofõr lennék esetleg elõször GLS hez mennék aztán valamilyen nemzetközi furgonos céghez.

2 év van még az asztalos szakmából.

Szerintetek ez hülyeség?

Mit javasoltok?

Van ennek egyáltalán értelme?

Fejtsétek ki.

Elõre is köszönöm!


2018. aug. 14. 11:26
 1/9 anonim válasza:
100%
ha vegig csinalod, es elhelyezkedsz ebben a szakmaban, akkor sem lesz jobb a helyzet. felesleges meg 2evet elvesztegetned az eletedbol egy olyan dologra, amit nem is szeretsz csinalni es nem is birsz. keress mas iranyt, azt, ami tetszik. a fuvarozas sem rossz otlet, es ha kesobb rajossz, hogy mit is szeretnel igazan, sosem keso kepzesekre jelentkezni, es elvegezni azt.
2018. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# Köszönöm a választ, ment a zöld kéz
2018. aug. 14. 11:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Várom még mások véleményét is.
2018. aug. 14. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rossz, tényleg érdemes lenne váltani.

De akkor olvass sokat fuvarosokról, és beszélj is velük, hogy milyen az életük.

2018. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2# Rendben, köszönöm.
2018. aug. 14. 17:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok
2018. aug. 17. 06:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha folyton becsíőpdik a derekad; ez nem a te szakmád. Ha fizikailag ilyen módon szinten megterhelő, akkor ezt te nem hinném, hogy tudnád csinálni 40 évig. Ezt az asztaloskodást. Szeritnem a szervezeted, tested jelez, hogy ez neked nem jó. Ha már ennyire kellemetlenül érzed magad testileg, fizikailag a gyakorlatok miatt, akkor ez nem a te szakmád, nem a te munkád. Énszerintem elmehetnél pl sofőrnek. A közlekedési válallatoknál úgy tudom, hogy most szűkén vannak vezetőkből pl vonat busz metró villamos szal ilyennek elmehetnél talán. Meg pl nemtom, melyikhez milyen jogsi kell, de ha kell nekik ember , talán ki is képeznek másik jogsira is , ha épp oda kell nekik ember, én azt nem tudom. Meg pl taxis, vagy árufuvarozó dolog még esetleg. De ezeket nem tom, de ilyen tömegközlekedési járművezetőket biztos, hogy keresnek.
2018. szept. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem bírja a tèrded, van ilyen. Felfedezted a gyengeséged ezentúl mindig óvd, ahogy tudod. Jó ötlet a futárkodás esetleg irodai munka vagy tipikus olyan mu ka,ahol ülni kell. Banki ügyintéző, informatikus, call centeres, adatrögzítő, egyéb irodai munkák, akármi csak ülő munka legyen. Inkább akkor hagyd abba a sulit, ha nem bírod .
2018. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen mindig ki van téve pl. Bp.-en hèven, villamoson, hogy vezetőt keresnek. De szerintem mindenre keresnek, kevesen vanak pláne a metró felújítás miatt még vidékről hívják ide a sofőröket. Vagy még lehetsz később kamionos is akár abban nagy pénz van és fix ülőmunka de folyton úton kell lenni, kevés magánélet, külföldi utak, kamionban alvás, sokat ébren kell lenni. Nagyon megterhelő de jó pénzt ad az tuti.
2018. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!