Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rájöttem hogy nem a megfelelő...

Rájöttem hogy nem a megfelelő iskolába jöttem nyolcadik után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy év elteltével kijelenthetem, hogy egyáltalán nem érzem jól magam ebben az iskolában. Semmilyen kiemelkedő eredményem nem lett, pedig pont ez lenne a lényege, hogy legyen valami amiből jó vagyok. De nem is érzem azt, hogy nekem ilyennel kéne foglalkoznom a későbbiekben. Mellesleg a közösség is elég rossz, minden reggel nehéz rávennem magam hogy bemenjek. Az osztályfőnököm is konkrétan úgy viselkedik, mint egy 16 éves :D kész káosz. Tudom, hogy 15-16 évesen még nem ezen kéne gondolkodnom, de fogalmam sincs hogyan tovább ha elvégzem a sulit :/ (ha egyáltalán elvégzem) De azt már előre látom, hogy nem fogom bírni ezt az egészet
2018. aug. 14. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy nem tudsz beilleszkedni vagy túl erös az iskola.

Vagy akár mindkettö.


Gondold végig mit is akarsz a közel jövöben, és, hogy milyen másik iskola lenne számodra jó. Majd ha ezt össze szedted akkor állj oda anyádék elé és ezt mond el nekik.

De ugye tudod, hogy egy másik iskolába sem tuti, hogy be fogsz tudni illeszkedni.


Ha csak azzal állsz anyádék elé, hogy utálod az iskolát akkor nem vesznek komolyan, mert minden tini utálja az iskolát. Viszont ha kész terved van a jövöre akkor esélyed van, hogy segítenek neked.

2018. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel ezt az önismeretbe tetted, nyilván te akarsz megváltozni.

Erre pszichológust javasolok.


Ha netán iskolát váltanál, akkor a "képzés" kategóriában kérdezz.

2018. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem... Sajnos az osztályból nem csak én küzdök ilyen problémával, egy páran már el is mentek tőlünk a közösség miatt.
2018. aug. 14. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!