Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megöltem egy vakondot de...

Megöltem egy vakondot de nagyon sajnálom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy jöttünk haza faluból és kihasadt a biciklim gumija szóval tolni kellett. Miközben toltam majdnem elütöttem egy vakondot aki a bicikli út közepén állt és ettől a vakond elkezdte a bicikli gumiját rágni. Mondtam magamba hogyha a hátsónak már annyi legalább az elsőnek ne legyen baja. A vakond elkezdett menni és én felkaptam egy követ és agyon dobtam. Most így utólag nagyon rossz érzés hogy elpusztítottam egy állatot úgy hogy még csak egy fél órája se történt. Eddig még csak halat fogtam de azt se én nyír tam ki hanem a barátom apja.

2018. aug. 14. 20:53
 1/3 Zsenike983 válasza:
Hát részvétem. Egyet tudok tanácsolni szép temetést szervezz neki!
2018. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Téged kéne fejbe kúrni egy kővel, te szemétláda.
2018. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na és,a kertben is ha a vakobd széttúrja a szép gyepedet, vagy a veteményesedet, akkor ott se buksiját simogatod meg az ásóval, ha sikerül elkapnod...
2022. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!