Másik személyiség?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Sosem néztem a többi lányra romantikusan.

Van valaki más bennem vagy nem is tudom mit gondoljak. Ő fiú, idősebb nálam. Hetero. Csak a lányokra tud úgy nézni.

Nem vagyok transznemű. Ha fiú lennék, egy teljesen másik személy lennék mint ő.

Külön "életet" élünk. Ugyanúgy tud barátokat szerezni, vagy szerelembe esni, mint én. Beszélgetünk, megértjük és segítünk egymásnak.

Nagyjából emlékszem, hogy ő mit beszélget másokkal (van egy közösségi oldala, ahol no face beszélgethet másokkal). Egyszer történt olyan, hogy ő írt vissza édesanyámnak és tényleg nem emlékszem rá. E/3-ban írt rólam.

Nem tudom, hogy mit gondoljak. Normális válaszokat várok. És bocsánat a kissé összeszedetlen gondolataimért.



2018. aug. 18. 01:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg van egy másik személyiséged.

[link]

Hány éves vagy? Általában kisgyermekkorban szokott kialakulni ez a zavar valami trauma hatására.

2018. aug. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, nem tudom a bipoláris zavar mennyire játszhat szerepet ebben.
2018. aug. 18. 03:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!