Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek menjek vagy ne...

Szerintetek menjek vagy ne menjek a családdal?

Figyelt kérdés

Igazából elég kis hülyeség dolog az egész, de én nem tudok magammal nevezőre jutni...

Szóval: Ma reggel 5kor a családdal mennénk horgászni meg kikapcsolódni egy kicsit, de nekem van is kedvem meg nincs is. Apum teljesen megértené, hogyha nem mennék mert lassan felnőtt vagyok, de én nem tudok dönteni. Mivel hogyha nem mennék akkor nyílván itthon aludnék egész nap, vagy a gép előtt ülnék, vagy a haverokkal mennék városba. Nem szoktunk sűrűn elmenni horgászni sem, de nekem őszintén nem sok kedvem van menni, de hogyha nem mennék akkor meg úgy érezném hogy cserben hagytam őket....

Normális válaszokat szeretnék nem kötekedés mert azt nem fogom figyelembe venni.


2018. aug. 19. 00:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne menj, mert úgy sem tudsz felkelni, meg amúgyis jobb aludni, mint hajnalban horgászni menni.
2018. aug. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!