Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki csinálta már meg a...

Valaki csinálta már meg a szcinetologiai egyház 200 kérdéses tesztjét?

Figyelt kérdés
En veletlen töltöttem ki. Kesobb vettem csak eszre ,hogy övéke a teszt. Mire számitsak hivogatni fognak majd ,hogy lépjek be meg ilyenek?

2018. aug. 20. 05:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellett hozzá adni adatokat magadról? Mondjuk e-mail címet? Ha semmit, akkor nem kell tartanod tőlük.
2018. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen nevet meg telefonszámot.
2018. aug. 20. 12:59
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Akkor nem nagyon fogod tudni lerázni őket.
2018. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Ne aggódj, kérdező, pont az ilyen hülyéket keresik, jó helyen leszel náluk.


Hogy az istenbe lehet egy kétszáz kérdéses tesztet véletlenül kitölteni?!

2018. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nemtudtam övék a teszt mondom...


Igen igy utolag visszagondolva ott mar gyanusnak kellet volna legyen a dolog mikor a személyes adatokat kérte az eredményhez , csak mikor ezt a tesztet töltöttem mar jo ideje nem aludtam es ezért döntöttem rosszul akkor.

2018. aug. 20. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Na, akkor lesz egy újabb balekuk.

Majd akkor keresnek meg, amikor megint álmos leszel.

2018. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 T. Zoltán ***** válasza:
Én tesztértéjelő is vagyok egy Szcientológia egyházban. Nyugodj meg. Egyszer fog valaki hívni. Ha nem akarsz elmenni egy ingyenes tesztértékelésre, akkor nem hívnak többször.
2018. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

#7

Megmondom őszintén, a 10%-os arányod miatt nem hiszek Neked. (ne vedd sértésnek!)

És mi a garancia arra, hogy a Kérdező adatai törlésre kerülnek a nyilvántartásukból? (a törvények betartása egyetlen egyháznak sem az "erőssége")

Túl sok negatívumot hallottunk már erről az egyházról ahhoz, hogy fenntartással kezeljük minden "megmozdulásukat".

2018. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 T. Zoltán ***** válasza:
55%

Hogy lenne több értékelésem 10%-nál? Kritikus kérdésekhez szólok csak hozzá. Egy Fradi szurkoló értékelése se lenne több az újpesti táborban. 😊

Nem tudok nyilatkozni az egyházak törvényes működéséről, mert én nem nagyon hiszek az újságoknak. Amit én magam nem néztem vagy vizsgáltam meg személyesen arról nem mondanék véleményt.

Ha hiszel nekem ha nem, én mindig törlöm azok adatait, akik nem akarnak élni a tesztértékeléssel. 😊

2018. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Most láttam csak ezt a kérdést. Én is töltöttem ki,kb 1 éve, ugyanígy, hogy utána vettem észre, hogy kik ezek. Felhívtak, valami személyes kiértékelésre hívtak, mondtam, hogy csak kíváncsiságból töltöttem ki, annyira nem érdekel a dolog. Azóta nem hívtak, nem írtak.

Kérdező! Veled mi a helyzet?

2019. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!